• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odpowiedzi: testerius

229
odpowiedzi
30
najlepszych odpowiedzi
0 głosów
odpowiedź 25 maja 2015
Jeśli chcesz klikalne logo, bo takie powinno być, logo z założenia przenosi na stronę główną to musi
0 głosów
odpowiedź 25 maja 2015
O ile projekt nie używa jakiś wybitnych elementów graficznych to tak na prawdę nie ma konieczności w
0 głosów
odpowiedź 21 maja 2015
Hej, poczułem się jakbym przeglądał stronę rodem z lat 90... Przykro mi to pisać, ale nie ma tutaj n
1 głos
odpowiedź 20 maja 2015
Jeśli jesteś laikiem, dopiero co zaczynasz to wykonanie takiego projektu będzie trudne. Na początku
0 głosów
odpowiedź 20 maja 2015
Fajne logo, nowa wersja zdecydowanie lepsza od pierwszej, dodanie tej tekstury poprawiło wygląd, ale
0 głosów
odpowiedź 20 maja 2015
Może coś znajdziesz na YouTube? wpisz HTML, CSS czy co tam cię interesuje i poszukaj, na pewno coś w
0 głosów
odpowiedź 20 maja 2015
Sublime Text 2/3 - wiadomo, dodatkowo możesz się zainteresować jeszcze edytorem Brackets.
1 głos
odpowiedź 20 maja 2015
Możesz sprawdzić Light CMS, no a z tych popularniejszych to wiadomo WordPress i Joomla wraz z dodatk
0 głosów
odpowiedź 20 maja 2015
Ustawienie w jakiś sposób wysokości na 100%/auto nie rozwiąże problemu, wtedy to właśnie powinno się
0 głosów
odpowiedź 20 maja 2015
Zapomniałeś podać cenę za gotowy referat... :P
0 głosów
odpowiedź 15 maja 2015
No hej, nie będę ukrywał, że tego typu pytań było już sporo, ale wiem nie zawsze da się wszystko zna
0 głosów
odpowiedź 14 maja 2015
Lepiej zrobisz jeśli już teraz ustalisz sobie w którym kierunku chcesz pójść. HTML, CSS to podstawa
2 głosów
odpowiedź 13 maja 2015
Programowanie w Scratchu to akurat jest dobre, na Harvardzie się w nim zaczyna, późnie czysty C, JS
2 głosów
odpowiedź 10 maja 2015
Hejka, czy chodziło ci o coś takiego? Demo
1 głos
odpowiedź 9 maja 2015
Przede wszystkim pokaż twój cały kod, ponieważ na chwilę obecną nikt nie jest w stanie ci pomóc. Być
1 głos
odpowiedź 9 maja 2015
Przede wszystkim w zapytaniach powinno znaleźć się: - opis problemu - cały kod programu, najlepiej
0 głosów
odpowiedź 7 maja 2015
Programiści z pewnego forum już by stwierdzili, że nie jest możliwe zostać programistą w wieku 30 la
0 głosów
odpowiedź 7 maja 2015
Fajna, dzięki za skrypt typed.js ponieważ coś takiego kiedyś mi się przyda.
0 głosów
odpowiedź 6 maja 2015
#content - usuń position: absolute; bądź zamień na relative - wtedy pokaże się stopka. Gdy cały #con
0 głosów
odpowiedź 6 maja 2015
Małe kroki, pomału nie ma co się spieszyć, rób swoje a na pewno przyniesie to jakąś korzyść w przysz

92,641 zapytań

141,516 odpowiedzi

319,907 komentarzy

62,018 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

...