• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pomysl na aplikację.

Object Storage Arubacloud
0 głosów
717 wizyt
pytanie zadane 24 sierpnia 2015 w Nasze projekty przez WojciechJot Gaduła (3,410 p.)
Czy istnieje jakiś serwis gdzie można by wysłać zgłoszenie i opis wymyślonej aplikacji i uzyskac z tego jakiś procent dochodów? Mam bardzo fajny pomysł i myślę, że bardzo dużo osób by z tego korzystało.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 24 sierpnia 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)

Tak. Szukaj pod hasłem crowdfunding. Jeden z najbardziej znanych to oczywiście Kickstarter, dzięki któremu powstały np. staroszkolne cRPG - Wasteland 2 oraz Pillars of Eternity nie mówiąć już o innych projektach...

Z polskich: wspieram.to oraz PolakPotrafi.

 

komentarz 24 sierpnia 2015 przez WojciechJot Gaduła (3,410 p.)
Nie do końca o to mi chodzi.  Po prostu podsyłam komuś pomysł, a on to realizuje i jeśli osiągnie zyski z tego to po prostu daje mi jakiś %. Wydaje mi się, że musiałbym pisać bezpośrednio do firm. Po prostu nie jestem na razie w stanie pisać takich aplikacji.
komentarz 24 sierpnia 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)
Uhm. Wydaje mi się, że będzie ci ciężko znaleźć kogoś do odwalania czarnej roboty. Musiałbyś bardzo dobrze rozpisać wizję aplikacji i zachęcić kogoś do współpracy aby chciał razem z tobą wykonać projekt. Za friko nikt nie będzie robił apki dla "losowego gościa z ulicy", ale kto wie. Możesz próbować.
komentarz 24 sierpnia 2015 przez WojciechJot Gaduła (3,410 p.)
A jesli bym chcial sam napisać tą apke na androida to jaki jezyk musze sie nauczyc??
komentarz 24 sierpnia 2015 przez Grzyboo Nałogowiec (28,860 p.)
Java                                  .
komentarz 24 sierpnia 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
Albo C#/C++                                                                                .
komentarz 24 sierpnia 2015 przez WojciechJot Gaduła (3,410 p.)
Przez jaki silnik (?) w C++ sie pisze takie apki?
komentarz 24 sierpnia 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
Qt mobile o ile się nie mylę.
komentarz 24 sierpnia 2015 przez WojciechJot Gaduła (3,410 p.)
Juz sie pobiera, dzieki za info. ;)
0 głosów
odpowiedź 1 września 2015 przez PiotrObst Początkujący (260 p.)
daj pomysł to możę się zdecyduję
komentarz 3 września 2015 przez WojciechJot Gaduła (3,410 p.)
Takie rzeczy to tylko priv. ;)
komentarz 3 września 2015 przez PiotrObst Początkujący (260 p.)
To czekam na PW
0 głosów
odpowiedź 1 września 2015 przez Mizukage Pasjonat (21,750 p.)
Jesli dasz komus naprawde konkretny pomysl to cie oszuka tak jak żyd cukierberg :D

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 1,227 wizyt
pytanie zadane 12 listopada 2020 w OpenGL, Unity przez Igorek Mądrala (6,290 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 2,527 wizyt
pytanie zadane 10 marca 2018 w SQL, bazy danych przez zulux Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 286 wizyt

92,641 zapytań

141,516 odpowiedzi

319,907 komentarzy

62,018 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...