• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Poszukuję programisty JS/PHP [altV]

Object Storage Arubacloud
0 głosów
462 wizyt
pytanie zadane 9 lipca 2023 w Ogłoszenia, zlecenia przez JaaO Początkujący (490 p.)
Witam,

poszukuję osoby, która hobbistycznie pomoże mi w rozwoju projektu (serwer RPG na platformie altV.mp). Mam wiele ciekawych pomysłów, więc z pewnością będzie to idealna okazja  żeby zdobyć skill i nauczyć się nowych rozwiązań.
komentarz 9 lipca 2023 przez reaktywny Nałogowiec (41,090 p.)

@infinityhost, jak to co?? Informacje o projekcie (do czego ma służyć, kto za nim stoi, cele / roadmap, użyte technologie, przykłady działającego kodu - screenshoty).

komentarz 9 lipca 2023 przez infinityhost Użytkownik (780 p.)
hhhehehhe już Cię lubie Leonardo, masz poczucie humoru xD zrobiłeś mi dzień xD aa to o blogu, myślałem że o kopiowaniu projektu
komentarz 9 lipca 2023 przez reaktywny Nałogowiec (41,090 p.)
Co za problem wystawić małego bloga, nawet w darmowym serwisie? Dziś jest multum możliwości.
komentarz 9 lipca 2023 przez JaaO Początkujący (490 p.)

@reaktywny,  dzięki za rady, co z tego wyjdzie czas pokaże, miłego dnia :)

komentarz 9 lipca 2023 przez reaktywny Nałogowiec (41,090 p.)
Spoko, jak czegoś jeszcze nie wiesz to pytaj, spróbujemy pomóc.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 9 lipca 2023 przez infinityhost Użytkownik (780 p.)
Odpowiedź reaktywnego każe mi zadać pytanie - "jakimi narzędziami softwerowymi dysponujesz"? Bo ja wpadłem na jeden większy projekt i od razu zacząłem robić właśnie narzędzia, żeby samemu podołać.
komentarz 9 lipca 2023 przez JaaO Początkujący (490 p.)
Emm, okej, postaram się odpowiedzieć na pytanie, jednak nie wiem co mam rozumieć przez narzędzia softwerowe. Jeżeli chodzi o środowisko to używamy Visual Studio Code, Laragon, MySQL, Nodejs, NPM, socket.io, Laravel.

Po stronie ALTV piszemy w JS, jednak ograniczamy się jedynie do tworzenia CEF (po URL do Laravel), łączenia się z API (przez Websocket do Laravel) oraz tego co po prostu musimy zrobić poprzez funkcje gry (tworzenie pojazdów, postaci, zmiana ubrań, tworzenie markerów itp.).

W Laravel już mamy całą komunikację z bazą danych, API oraz piszemy własny panel internetowy do administracji serwerem oraz dla graczy, którzy będą mogli podejrzeć swoje statystyki, informacje oraz pisać różnego typu rekrutacje, odwołania od kar itd.  Chcemy też zsynchronizować konta z Discordem, ale to już w późniejszym czasie. Na ten moment gotowe mamy kilka podstawowych zasobów obejmujących tworzenie kont użytkownika, logowanie w grze, logowanie do panelu internetowego, wybór spawnu, pobieranie statystyk po zalogowaniu w grze, tworzenie postaci oraz mniejsze elementy interfejsu.   

Jeżeli potrzebujesz doprecyzowania proszę o pytania pomocnicze :)
komentarz 9 lipca 2023 przez infinityhost Użytkownik (780 p.)
dla mnie brzmi rewelacyjnie i wszedłbym w to. ja przez narzędzia rozumiem to http://infinityhost.ct8.pl/ a właśnie też produkuję jedną gierkę ale to bez lavareli node itp http://infinityhost.ct8.pl/mus/museum.html symulator prowadzenia museum (z reprodukcją artefaktów, wysyłaniu pracowników na działania zewnętrzne itp)
komentarz 9 lipca 2023 przez JaaO Początkujący (490 p.)
Tego typu narzędzia co prawda nie mamy, kod klepiemy sami, zapomniałem wspomnieć, że korzystamy również z React.

Wszelkie potrzebne snippety oraz dokumentację trzymamy na gitlabie. Również posiadam serwer VPS oraz domenę, które możemy wykorzystać do nazwijmy to symulacji produkcji. Wszelkie zmiany, które wyślemy na branch main automatycznie wysyłane są na VPS.
komentarz 9 lipca 2023 przez infinityhost Użytkownik (780 p.)
edycja 9 lipca 2023 przez infinityhost
W react źródło strony na końcu też tak wygląda jak u mnie? Antywiusy szaleją na ten widok, orange blokuje. Stwierdziłem, że bez takich skryptów nawet nie mam co zabierać się do roboty, bo sam nic dużego nie zrobię.  A teraz trzaskam co chcę.
komentarz 9 lipca 2023 przez JaaO Początkujący (490 p.)
raczej nie

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 167 wizyt
–1 głos
1 odpowiedź 384 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 442 wizyt
pytanie zadane 19 listopada 2016 w Ogłoszenia, zlecenia przez tomek966 Nowicjusz (140 p.)

92,619 zapytań

141,468 odpowiedzi

319,786 komentarzy

62,001 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...