• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z przestrzenią dyskową po reinstalacji GTA V

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
100 wizyt
pytanie zadane 7 kwietnia w Systemy operacyjne, programy przez MichaelM Bywalec (2,540 p.)
Witam,

ostatnio gdy grałem w GTA, zaczęło się dziwne zachowanie postaci w grze. Obstawiam, że w sesji mieliśmy hakera. Od tego czasu cała gra zaczęła się dziwnie zachowywać również nie online. Odinstalowałem i zainstalowałem grę ponownie. Wszystko odbywało się za pomocą Epic Games. Problem w tym, że przed odinstalowaniem miałem około 40 GB wolnej przestrzeni, teraz mam 5 GB. Co się mogło stać i jak to naprawić?
komentarz 7 kwietnia przez adrian17 Ekspert (345,160 p.)
No a... sprawdzałeś co zajmuje te 35GB, gdzie one są? To przecież nie jest jakoś ukryte, da się sprawdzić bez gdybania.
komentarz 10 kwietnia przez MichaelM Bywalec (2,540 p.)
Czujnik pamięci Windows pokazuje bardzo wiele aplikacji bez ich rozmiaru. Niektórych aplikacji jak właśnie GTA w ogóle nie pokazuje. Nie wiem jak sprawdzić to inaczej.
komentarz 10 kwietnia przez adrian17 Ekspert (345,160 p.)

Czujnik pamięci Windows

...huh, nie słyszałem o tym.

Mówię po prostu o patrzeniu które foldery są duże, czy to ręcznie folder po folderze, czy programem typu WizTree.

komentarz 10 kwietnia przez MichaelM Bywalec (2,540 p.)
Folder po folderze patrzyłem nie znalazłem nic co miało by wychylać się od normy chyba, że ponad 700GB w plikach programów. Przejrzę dokładnie ten folder jeszcze raz i spróbuję tego WizTree, nie słyszałem o tym nigdy. Dzięki :).

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 11 kwietnia przez Dawidpl Nowicjusz (210 p.)
Można też sprawdzić za pomocą windowsa pliki tymczasowe

Podobne pytania

+1 głos
4 odpowiedzi 715 wizyt
pytanie zadane 20 maja 2020 w Sprzęt komputerowy przez Kamio Obywatel (1,100 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 236 wizyt
pytanie zadane 3 lipca 2018 w Sprzęt komputerowy przez DeBos123 Nałogowiec (44,950 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 91 wizyt
pytanie zadane 23 września 2022 w Sprzęt komputerowy przez Kamilosky Początkujący (250 p.)

92,619 zapytań

141,468 odpowiedzi

319,786 komentarzy

62,001 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...