• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Pasta termoprzewodząca - w poszukiwaniu jej większej ilości

Object Storage Arubacloud
0 głosów
52 wizyt
pytanie zadane 10 kwietnia w Sprzęt komputerowy przez Panelinio Mądrala (5,150 p.)
Hej

Przy zakupie pasty termoprzewodzącej wpadłem na pewną myśl - czy da się w jakiejś normalnej cenie i jakości kupić jej większą ilość?
Chodzi mi o to, że aktualnie można kupić takową pastę o gabarytach 1 grama. Spoko, raz na jakiś czas do jednego komputera taka i starczy na dwa, trzy razy. Co jednak gdy komputerów jest więcej? Jak przykładowo firmy zajmujące się naprawą sprzętu komputerowego sobie z tym radzą? Kupują 20 takich past po 40zł czy kupują te większe, 100 gramowe? Jeśli te większe to jak to z jakością wygląda?

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 10 kwietnia przez Mihoteo Bywalec (2,420 p.)

Chwilę pracowałem w serwisie na szkolnych praktykach to tam nikt nie korzystał z tych małych strzykaweczek. Jak już to są kubełki z pastą. Teraz szybki google pokazał, że są nawet opcje kilogramowe ale nie wiem jak z ich jakością jako, że składaniem sprzetu zajmuje się sporadycznie i nie śledze tego rynku. 
Np:

komentarz 10 kwietnia przez Panelinio Mądrala (5,150 p.)
Dziękuję
Właśnie kwestia jakości mnie najbardziej ciekawi. Czy takie duże ilości w dość przystępnej cenie nie są jakimś syfem, którego trzeba będzie wymieniać co miesiąc
komentarz 10 kwietnia przez Mihoteo Bywalec (2,420 p.)
Na to niestety musi odpowiedzieć ktoś inny ja poszedłem w programowanie nie w serwis więc moja widze w tej dziedzinie ogranicza się do tego co tam chwile na praktykach dłubałem. Można by pewnie analizować skład takiej pasty ale to też nie na moją głowe :D

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 358 wizyt
pytanie zadane 8 maja 2021 w Sprzęt komputerowy przez Ventus Użytkownik (740 p.)
+6 głosów
2 odpowiedzi 723 wizyt
pytanie zadane 16 lutego 2017 w Offtop przez niezalogowany
0 głosów
1 odpowiedź 183 wizyt
pytanie zadane 21 października 2023 w Sprzęt komputerowy przez Jack8993 Nowicjusz (120 p.)

92,617 zapytań

141,466 odpowiedzi

319,783 komentarzy

61,999 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...