• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

czego musze przestrzegac przy własnej stronie

Object Storage Arubacloud
+1 głos
148 wizyt
pytanie zadane 23 kwietnia w Bezpieczeństwo, hacking przez Mist Użytkownik (720 p.)
em witam mam zamiar zrobic własną strone internetową moze dokładniej gre przeglądarkową i potrzebuje sie dowiedziec czego musze sie pilnowac chodzi mi o ustawy,prawa ,zasady itp których musze przestrzegac zeby nie wpasc w kłopoty prawne? wole wiedziec poprosze o wszystko co mi tu pomoze

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 23 kwietnia przez Osse Dyskutant (8,070 p.)
wybrane 23 kwietnia przez Mist
komentarz 23 kwietnia przez Mist Użytkownik (720 p.)
dziekuje tylko mam dodatkowe pytanie czy trzeba jakos sie martwic o dane uzytkowników o hashowanuu wiem i czy trzeba jakos informowac uzytkowników o tym poza tym czym jest przetwarzanie danych i pliki cokie o które storny sie upominają a moze to sprawa przeglądarli?
komentarz 23 kwietnia przez Wiciorny Ekspert (270,590 p.)
dodałbym jeszcze poufność wszelkich danych w kwestii RODO :D
komentarz 23 kwietnia przez Mist Użytkownik (720 p.)
tyle czy o cos musze sie jeszcze martwic wole kłópotów prawem nie miec plus mam andzieje ze wiek -18 nie bedzie problematyczny?
komentarz 23 kwietnia przez Mist Użytkownik (720 p.)
a tak moze by ktos strescił dokładne art rodo i co i jak zebym całego rodo nie czytał?
komentarz 23 kwietnia przez Wiciorny Ekspert (270,590 p.)
zapytaj chat gtp, to Ci powie.
komentarz 23 kwietnia przez Mist Użytkownik (720 p.)
wole miec pewnosc tak nie lubie chatu gbt i tak jestem staroswiecki
komentarz 23 kwietnia przez Mist Użytkownik (720 p.)
ale rozumiem ze jezeli nie zamierzam robic dochodów z tego to (39) starczy z rodo?
komentarz 23 kwietnia przez Mist Użytkownik (720 p.)
dobra prostująć co musze zrobic np przetwarzanie danych mam to opisac jak chce byle czytelnie?

 

czy wiek -18 problemu nie robi?

i czy komunik o plikach cokies jest potrzebny i jak taki zrobic ?

 

i  jakies rady?
1
komentarz 24 kwietnia przez Sefinek Obywatel (1,180 p.)
Masakra, co tu sie wydarzyło w tej rozmowie

https://www.youtube.com/watch?v=GmpJrXscWG8
komentarz 24 kwietnia przez Mist Użytkownik (720 p.)
Wydarzyło dużo ale nieważne
komentarz 24 kwietnia przez Panelinio Mądrala (5,190 p.)
Na dobrą sprawę jak nie chcesz sam poszperać w necie odnośnie wieku/prawa/cookies to nie wiem czy projekt gierki przeglądarkowej jest dla Ciebie dobrym pomysłem :/

Oczywiście nie chcę Ci ucinać skrzydeł, walcz o swoje. Moim zdaniem powinieneś jednak uporządkować plan działania (ostatnio pisałeś nawet o tworzeniu AI czy przeglądarki), wyrobić sobie wyobraźnię i zacząć od podstaw. Popracuj z poradnikami, a gdy będziesz gotowy działaj na pełnej fali, trzymam kciuki
komentarz 24 kwietnia przez Mist Użytkownik (720 p.)
zacznijmy od tego ze zamiaru przeglądarki ani ai nie miałem anwet byłem ciekawy ale tego robic nie chcialłem i tak juz znalazłęm jakie to denerwwującre
komentarz 24 kwietnia przez Mist Użytkownik (720 p.)
ale dzziekuje za pomooc

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 114 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 469 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 988 wizyt
pytanie zadane 9 lutego 2017 w Offtop przez panKimono Nowicjusz (160 p.)

92,618 zapytań

141,467 odpowiedzi

319,785 komentarzy

62,000 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...