• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jak połączyć ze sobą poziomo 2 obrazki i zapisać je w JPG/PNG?

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
125 wizyt
pytanie zadane 27 kwietnia w Grafika i multimedia przez Krzysiek_34 Mądrala (6,110 p.)
Witam.

Chciałbym połączyć ze sobą 2 obrazki i zapisać je w JPG lub PNG. Chodzi mi o to, aby 2 obrazki były poziomo obok siebie.

Przed chwilą używałem trzech programów graficznych:

1. Nero PhotoSnap Viewer (przy pomocy tego chyba nie da się tego dokonać)

2. Paint (przy pomocy tego narzędzia będącego w pakiecie Windows 10 także chyba nie da się tego dokonać)

3. Adobe Photoshop 2020 (przy pomocy tego rozbudowanego programu powinno się tego dokonać)

Próbowałem na różne sposoby połączyć ze sobą 2 obrazki przy pomocy tych trzech powyższych programów, ale nie przyniosło to żadnego efektu.

Czy wiecie jak połączyć ze sobą 2 obrazki posługując się jednym z tych trzech powyższych programów?

Będę bardzo wdzięczny.

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 27 kwietnia przez VBService Ekspert (254,260 p.)

Próbowałeś użyć: MERGE IMAGES ONLINE   (prościej się chyba nie da wink)

1
komentarz 27 kwietnia przez reaktywny Nałogowiec (41,090 p.)
Do prostych rzeczy i jednorazowych potrzeb, niewielkich zadań zwykle najlepiej wykorzystać narzędzia on-line. Ja ostatnio zastanawiałem się jak usunąć rejestracje auta ze zdjęć, okazało się że narzędzia online radzą sobie z tym bez problemu.
komentarz 27 kwietnia przez Krzysiek_34 Mądrala (6,110 p.)

@reaktywny, 

Spoko, dzięki.

komentarz 27 kwietnia przez Wiciorny Ekspert (270,590 p.)

@VBService, paintem można :D 

komentarz 27 kwietnia przez VBService Ekspert (254,260 p.)

@Wiciorny;  pewnie, że można, ale IMO nie tak w prosty sposób jak za pomocą tej apki, w dobie szybkiego internetu, dostępnego już niemal wszędzie, aplikacji działających z poziomu przeglądarki będzie tylko przybywać, sam już z wielu korzystam (jak i z dużej ilości wersji portable aplikacji) i nie zaśmiecam sobie kompa wersjami wymagającymi instalacji w systemie gdy nie ma takiej potrzeby. smiley

2
komentarz 3 dni temu przez Krzysiek_34 Mądrala (6,110 p.)

@VBService, 

Kilka dni temu połączyłem 2 obrazki poziomo przy pomocy tego narzędzia on-line MERGE IMAGES ONLINE i wyszło super. Te 2 obrazki połączyłem także pionowo z innymi dwoma obrazkami połączonymi poziomo i wyszło super - w rezultacie połączone są 4 obrazki.

Dzięki.wink

komentarz 3 dni temu przez VBService Ekspert (254,260 p.)

Tak, można łączyć już połączone obrazki - takie perpetuum mobile wink

0 głosów
odpowiedź 27 kwietnia przez Osse Dyskutant (8,070 p.)
edycja 27 kwietnia przez Osse

Link zdjęcia Wskazówki dot łączenia zdjęć : Adobe Photoshop  GIMP  Paint.net   Pixlr

Jak połączyć dwa zdjęcia w jedno   Gimp

komentarz 27 kwietnia przez Krzysiek_34 Mądrala (6,110 p.)
Dzięki.
0 głosów
odpowiedź 27 kwietnia przez SzkolnyAdmin Szeryf (86,400 p.)

Jak pisali inni,do prostych czynności -proste narzędzia. Polecam IrfanView: wczytujesz jedno zdjęcie, do drugiej instancji programu wczytujesz drugie, kopiujesz je i w pierwszej instancji z menu Edycja wybierasz Wstaw obok i wstawiasz, gdzie chcesz.

komentarz 27 kwietnia przez Krzysiek_34 Mądrala (6,110 p.)
Dzięki.

Podobne pytania

0 głosów
6 odpowiedzi 832 wizyt
pytanie zadane 22 sierpnia 2016 w HTML i CSS przez wildcrasher Nowicjusz (220 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 203 wizyt
pytanie zadane 25 czerwca 2016 w HTML i CSS przez artix132 Użytkownik (870 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 191 wizyt
pytanie zadane 14 grudnia 2018 w Offtop przez kevinlomax Nowicjusz (140 p.)

92,617 zapytań

141,466 odpowiedzi

319,783 komentarzy

61,999 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...