• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Korepetycje z matematyki

Object Storage Arubacloud
+1 głos
625 wizyt
pytanie zadane 13 września 2015 w Offtop przez Tookiś Nowicjusz (130 p.)

Szukam kogoś kto przygotowuje się do maturyw tym roku albo chce sobie przypomnieć materiał z liceum. Chodzi mi głównie o pomoc w zadaniach z matematyki. Co do matmy w szkole to akurat mam po prostu pecha, szkoda gadać. Chęci i czas są tylko nie ma komu wytłumaczyć. Jeśli byłaby jakaś osoba chętna żeby mi podpowiadać (nie rozwiązywać całości) to mam nadzieję że napisze ^^

7 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 13 września 2015 przez niezalogowany
Dużo bardziej adekwatnym na tego typu problemy są fora specjalnie temu poświęcone. Jeżeli nie rozumiesz jakiegoś typu zadań to http://www.zadania.info/ jest fantastycznym serwisem ze sporą bazą zadań gdzie rozwiązania są wyjaśniane krok po kroku.
0 głosów
odpowiedź 13 września 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Jak znajdę troszkę czasu to mogę Ci pomóc :) Rozumiem, że dotyczy to tylko tych zadań?
komentarz 13 września 2015 przez Tookiś Nowicjusz (130 p.)
chodzi mi tylko o podpowiedź co do rozwiązania, nie rozwiązywanie całych zadań czy udzielanie korepetycji. akurat takich zadanek mam z 20 na jutro więc i tak nie zdąże ale chciałabym kogoś do kogo można od czasu do czasu napisać.
komentarz 13 września 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Nie gwarantuję, że zawsze będzie taka możliwość, ale od czasu do czasu mogę pomóc :)
0 głosów
odpowiedź 13 września 2015 przez xR Mądrala (6,260 p.)
Powiem tak, wątpie przy dzisiejszych realiach ktoś chciał pomóc za darmo, programowanie, strony itp. gdy ktoś znajduje błąd tak jak Pan Mirosław w jednym ze swoich filmów mówił-uczy się, jednak z matematyki musisz się liczyć z opłatami(może, że jakieś pojedyńcze zadania).

Pozdrawiam i powodzenia w szukaniu
komentarz 13 września 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Ja lubię matematykę i z chęcią pomogę nawet za darmo, żaden problem. Tylko żeby to nie było za dużo do robienia, pomóc mogę, ale nie odrabiać wszystkie zadania miesiąca :P
komentarz 13 września 2015 przez xR Mądrala (6,260 p.)
O tym mówię, jednak z tego co rozumiem autor posta ma nadzieję, że znajdzie kogoś kto będzie mu pomagał przez cały rok do matury(za darmo) :D
komentarz 13 września 2015 przez Eryk Andrzejewski Mędrzec (164,260 p.)
Aaa, w tym sensie :)

W sumie tam raz na jakiś czas mogę parę zadanek wytłumaczyć,  ale cały rok to trochę bida :)
komentarz 13 września 2015 przez Tookiś Nowicjusz (130 p.)
to chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi. chcę kogoś kto mi od czasu do czasu pomoże z zadaniem z matmy głownie z prac domowych od korepetytora bo dostajemy np po 100 przykładów. nie chce nawet zeby ktos mi to rozwiązywał tylko żeby podpowiedział metodę
komentarz 14 września 2015 przez xR Mądrala (6,260 p.)
Bez nerwów, trzeba stawiać jasno kawę na ławę, a nie się denerwować, tym bardziej że wrzuca się zdjęcie? Dotyczące przykładu? Dotyczące podobnych zadań? Nikt nie rozumie o co chodzi.

Btw. jak masz korepetytora i pomimo tego potrzebujesz wytłumaczenia to cienko.

Na przyszłość wypowiadaj się jaśniej by każdy mógł określić w jakim stopniu może pomóc, jeśli rzecz jasna będzie mógł :)
0 głosów
odpowiedź 13 września 2015 przez mrcnsct Nałogowiec (36,390 p.)
Chodzi Ci tylko o te zadania, czy to tylko przykład? Napisz czego nie rozumiesz w tych zadaniach.
0 głosów
odpowiedź 13 września 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)
http://www.matemaks.pl/ powinien ci pomóc.
komentarz 13 września 2015 przez Tookiś Nowicjusz (130 p.)
Bardzo ciężko jest znaleść akurat typ równania którego szukam i będzie też trudno znaleść czasem inne rzeczy. Matemaks znam i przegladam no ale tez w 100% do matury mnie nie przygotuje
0 głosów
odpowiedź 14 września 2015 przez Dorian Bajorek Dyskutant (7,920 p.)
Zobacz filmiki na yt jest tego naprawdę sporo pozdrawaim :)
0 głosów
odpowiedź 14 września 2015 przez Dronojad Obywatel (1,980 p.)
Polecam Ci forum http://www.matematyka.pl/

Jeśli masz problem z jakimś zadaniem z matematyki to tam na pewno znajdziesz pomoc. Sam często zaglądam :)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 266 wizyt
pytanie zadane 11 września 2018 w Offtop przez wojak150 Początkujący (340 p.)
0 głosów
4 odpowiedzi 616 wizyt
pytanie zadane 27 sierpnia 2016 w Offtop przez Dorian Bajorek Dyskutant (7,920 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 2,136 wizyt
pytanie zadane 30 czerwca 2017 w Offtop przez xdmik23 Gaduła (3,000 p.)

92,641 zapytań

141,516 odpowiedzi

319,907 komentarzy

62,018 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...