• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Gdzie studiować za granicą?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
660 wizyt
pytanie zadane 15 września 2015 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Robert Biały Początkujący (250 p.)
Witam, jestem uczniem liceum, klasy 3. W tym roku będę starał się na studia i bardzo chciałbym spróbować swoich sił za granicą. Chodzi mi przede wszystkim o kraje anglojęzyczne tj. USA, UK, Kanada. Czy ktoś może mi poradzić, gdzie dostanę najlepsze wykształcenie oraz jak przygotować się do procesu rekrutacji?

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 15 września 2015 przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)
edycja 15 września 2015 przez Wiktor

Jak przygotować się do procesu rekrutacji na studia w USA to ten człowiek o tym opowiada:

https://www.youtube.com/user/dzordzyk7

Jeśli chodzi o pytanie gdzie dostaniesz (zdobędziesz, bo nikt Ci go nie da) najlepsze wykształcenie to chyba jendnak warto patrzeć na najbardziej renomowane uczelnie świata. Rankingów z "najlepszymi" uczelniami jest sporo, wystarczy trochę poszukać.

Pozdrawiam i życzę powodzenia! smiley

komentarz 15 września 2015 przez testerius Pasjonat (23,960 p.)
Wiedziałem, że ktoś zalinkuje do Dżordża ;D
komentarz 15 września 2015 przez Wiktor Stary wyjadacz (11,120 p.)

On bardzo mnie inspiruje i zachęca do wjazdu do USA w przyszłości. smiley

0 głosów
odpowiedź 15 września 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
A jaki kierunek?
komentarz 15 września 2015 przez Robert Biały Początkujący (250 p.)
Informatyka.
komentarz 15 września 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Jak nie masz zasobnego portfela.. bardzo zasobnego to  nie masz szans.
komentarz 15 września 2015 przez Robert Biały Początkujący (250 p.)
Czytałem o kredytach, które moża spłacić po nauce w ramach pracy w jakiejś firmie. Z czymś taki plus z wcześniej oszczędzonymi pieniędzmi powinienem dać radę :D
komentarz 15 września 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Zdajesz sobie sprawę, że większości tam pomagają rodzice?
komentarz 15 września 2015 przez event15 Szeryf (93,790 p.)
Ok te kredyty były w czasach, kiedy nie było frankowiczów i stopa ich oprocentowania pozwalała na odłożenie. Dziś już nie masz takiego zysku z lokaty czy forexie jak kiedyś.

Sam interesowałem się tymi kredytami. Można było nawet 40 000zł zdobyć. Kwestia tego, że dziś jest to bardzo trudno spłacić.
komentarz 15 września 2015 przez Boshi VIP (100,240 p.)
Event15, ale co to jest 40k w USA? jak by to były dolary to na jeden rok może starczy a gdzie kolejne lata?

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 278 wizyt
pytanie zadane 3 września 2022 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Volter11 Początkujący (270 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 2,195 wizyt
0 głosów
6 odpowiedzi 1,491 wizyt

92,641 zapytań

141,522 odpowiedzi

319,909 komentarzy

62,019 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...